Kurumsal

REDLINE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

1992’de kurulan  merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif  cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır.Bu sistemde  hastadan alınan EKG’ler bilgisayar ekranında anında değerlendirilir ve anormal bir durum tespit edilmesi halinde hemen hastanın doktoruyla temasa geçilerek  bilgi verilir ve aynı zamanda hastanın doktoruna faksla EKG’si anında iletilir. Gerektiğinde hasta en yakın donanımlı hastaneye nakledilir. Merkezde 24 saat kardiyologlar hizmet vemekteydi . Kurulduğunda  daha çok takip amaçlı hizmet vermiş olan Redline  transtelefonik monitoring sistemi  ilerleyen yıllarda 24 saatlik  holterle teşhisi konulamayan  aritmilerin uzun süre takip edilerek yakalanması için tercih edilmiştir. Ayrıca 12 derivasyon çeken cihazlarla Türkiye’nin değişik yerlerinde doktor ve polikliniklere verilmiş olup ; yerinden gönderilen sinyallerle anında yorumları yapılarak acil olanlar hemen gerekli müdahaleler yapılması için bilgi aktarılmış ve  yüzlerce hastanın hayatı kurtarılmıştır.

 

Kuruluşumuz aynı zaman da transtelefonik holterin yanında 24 saatlik holter de ülkemize getirerek  özelde ki ilk  holter merkezi olarak adını kardiyoloji camiasında duyurmaya  devam etmiştir.

 

Sağlık sistemindeki değişen koşullara ve yeniliklere öncülük eden kuruluşumuz dünyada kardiyolojideki kaliteli ve güvenilir gelişmiş  cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

 

Uzun yıllardır hizmet veren merkezimizin  kalıcı olmasının  nedeni insanlara bakışımızdaki felsefedir.O da ekonomik durumu ne olursa olsun ayırım yapmadan kalpten yardımcı olmaktır.

REDLINE İLE ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN